Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


Dünyada Yalnızlığa Son

| Genel | 6 Kasım 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 00237 8000 973

Giderek küçülen, yalnızlaşan, tek başına olmayı tercih eden ve bireyselleşen toplumlar yer edinmeye başlamış durumdalar. Peki nedir bu yalnızlık? Neden tercih edilir? Sebepleri ve sonuçları arasındaki bağıntı nedir? Neden sohbet etmek, konuşmak yalnızlığı azaltır? İnsan oğlunun sosyalliği olmazsa sonuçları neler olur? Yalnızlıkla nasıl başa çıkılır?

Yalnızlık, Yalnızlık nadiren ya da kimi zaman insanın kendisini bir çok etkinlikten koparmasıdır. Bir köşeye çekilme, diğer insanlardan uzaklaşma, işini bırakma, yaptığı işten zevk almamaya başlama halidir. Aslında insanlar bir bakıma kendi kendisini yalnızlaştırır. Bu durum yalnızlıklı bir hastalıktır.
Yalnızlık sadece yalnız kalmak ve tek başına kalmak değildir. Tek başına ve yalnız olduğunu hissetme halidir. Yalnızlık insanları boşluk duygusuna ve istenmezlik hissine neden oluyor. Yalnız insanlar çoğunlukla insanlarla ilişki kurmayı çok isterler ama düşünce şekilleri diğer insanlarla iletişim kurma çabasını güçleştirir. Yalnızlık duygusu boşanma ya da taşınma gibi durumlarda da hissedilir.

Bazı insanlar kendilerini güçlü gibi gösterirler ve bu duygunun ardına saklanırlar, yalnızlıklarını belli etmemeye çalışırlar. Ama bu şekilde kendilerini kandırmış olurlar. Yalnızlık öylesine acı veren bir duygudur ki, insanlar bu duyguyla yüzleşmek istemezler ve her türlü çareyi düşünürler. İnsanların ruhana sıkıntı verir. Yalnızlıktan kurtulmak için insanlar bakış açısını değiştirmelidir. Ufuklara uzanan bozkırlara bakmakla moralimizi de bozabilir, bizi mutlu da edebilir. Bu insanların kendi bakış açısıdır. Güzel şeyler düşünüp kendimizi mutlu da edebiliriz. Bu şekilde insanlar kendi kendini mutlu edebilirler.
Sitemizin hizmeti ise yalnızlığınızı, bir nebze olsun unutmanız, bir soluk almanızdır. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları gibi hizmetler ile yalnızlar için bir çıkış yolu oluveriyor.Ödemeler dakika başı olup, Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetini her operatör üzerinden almanız mümkündür. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmeti veren hatlar üzerinde konuşmalar kesinlikle kayıt altına alınmaz çünkü esas olan müşteri gizliliğidir. Günün her saati her yerden bu hizmeti alabilirsiniz.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 956

No Tags

39 total views, 1 today